Pakiet STANDARD

 1. ANALIZA I SPECYFIKACJA
  – Zestawienie założeń strony czyli struktury i wyglądu podstron. Stworzenie układów i ich opisanie. Analiza i zestawienie funkcjonalności strony. Koncepcja jest ustalana po przeprowadzeniu rozmowy z klientem.
 2. WYBÓR SZATY GRAFICZNEJ
  – Projekt graficzny witryny internetowej zgodny z UX (user experience, doświadczenie użytkownika). Klient mówi o swoich potrzebach, oczekiwaniach i wyobrażeniach a my włączamy tutaj nasze doświadczenie, wiedzę i aktualne trendy. Prace obejmują: opracowanie projektu graficznego strony głównej i jednego typu podstrony. Cena obejmuje 1 projekt.
 3. LOGO
  Projekt zawierać będzie jedną propozycję loga/logotypu.
 4. WERSJA RESPONSYWNA
  – Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. Wykonana strona będzie w pełni czytelna oraz prawidłowo wyświetlania zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie i smartfonach.
 5. LICZBA PODSTRON
  Liczba wszystkich podstron, zakładek, kategorii, np. Kontakt, Galeria, Oferta. Strona główna jest wliczana.
 6. FORMULARZ KONTAKTOWY
  Utworzenie i konfiguracja formularza kontaktowego łatwego w obsłudze dla użytkowników strony. W skład konfiguracji wchodzi wygląd formularza, pola kontaktowe, zabezpieczenie antyspamowe.
 7. MAPA DOJAZDOWA
  Zamieszczenie na stronie mapy z lokalizacją firmy czy prowadzenia usługi.
 8. SLIDER
  – Miejsce na stronie gdzie automatycznie wymieniają się zdjęcia. Z reguły znajduje się ono na stronie głównej w jej górnej części. Klient może w każdym momencie sam zmienić/wstawić zdjęcia lub grafiki do slidera.
 9. GALERIA
  – Miejsce na stronie lub sama podstrona ze zdjęciami. Przygotujemy i ustawimy galerię z dostarczonych nam zdjęć. Liczba zdjęć oraz galerii różna jest w zależności od pakietu.
  Jeśli nie masz zdjęć, a chcesz mieć je profesjonalnie zrobione i obrobione, skorzystaj z opcji Sesja fotograficzna.
 10. KONTA POCZTOWE
  Utworzenie, konfiguracja i podpięcie konto email pod stronę.
 11. OPTYMALIZACJA
  – Szereg działań, które mają na celu takie przygotowanie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej typu Google. Optymalizacja automatyczna witryny pod Google (dane pobierane z podstron: treści i tytuły). Bez optymalizacji strony głównej (od 180 zł netto). Dodatkowe opcje: analiza fraz kluczowych – od 150 zł netto.