Kim jesteśmy?


Jesteśmy młodym zespołem zajmującym się projektowaniem na potrzeby druku i sieci. Wspólnie stworzyliśmy wiele projektów dla klientów ze świata kultury i biznesu. Nasza praca oparta jest na pasji.

Dlaczego my?


Pasja, zaangażowanie, wiedza i doświadczenie.
Na to stawiamy.

Napisz do nas.


Kontakt

Dawid Grabski

— Strony internetowe, SEO, marketing

Moją specjalizacją jest tworzenie stron internetowych oraz ich optymalizacja pod wyszukiwarki. Lubię dobierać odpowiednie kolory do strony, aby były spójne z firmą, działalnością czy trendami. Chętnie doradzę czy wskażę kierunek w którym warto iść, by strona była nowoczesna i łatwa w użytkowaniu (UX). Pomagam w optymalizacji strony pod wyszukiwarki – przede wszystkim Google. Zawsze daję z siebie maksimum zaangażowania oraz wykorzystuję całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby tworzony projekt był jak najlepszy. Jeśli masz jakieś pytania w sprawie stron, daj znać.

Anna Szydłowska

— Grafik komputerowy, fotograf

Specjalizuję się w projektowaniu grafiki komputerowej na potrzeby druku i sieci. Projektuję wszelkiego rodzaju layouty stron internetowych. Tworzę kompleksowy wizerunek marek, od logotypów i akcydensów, aż po reklamę zewnętrzną i artystyczną. Moją pasją jest również fotografia. Ukończyłam dwa kierunki artystyczne architekturę wnętrz oraz malarstwo. Grafika jest dla mnie dziedziną, w której mogę realizować wiele pasji. Pozwala łączyć myślenie użytkowe z artystycznym oraz współpracować z innymi ludźmi.  Wierzę, że systemowe rozwiązania wraz z dobrym dizajnem potrafią przynieść marce sukces.